O Nas

Zapraszamy do współpracy

experience100

Doświadczenie

Spółka bos-pol S.A została założona w 2014 roku przez ludzi mających wieloletnie doświadczenie w branży ogólnospożywczej. Jesteśmy firmą ze 100-procentowym polskim kapitałem i naszą misją jest przede wszystkim wspieranie polskiego handlu detalicznego.
lorry100

Zasięg

Należymy się do grona największych hurtowni spożywczych północno-wschodniej polski. Obejmujemy swoim zasięgiem województwa : podlaskie, warmińsko-mazurskie oraz mazowieckie.
asortyment100

Szeroki asortyment

Naszą działalność opieramy na dobrej współpracy, sprawnej dystrybucji i atrakcyjnych cenach dla odbiorców. Jesteśmy dostawcą współpracującym z ponad 150 producentami znanych marek – polskich i zagranicznych. W naszej bogatej ofercie handlowej jest ponad 7000 pozycji, w tym słodycze i ciastka, kawy i herbaty, przekąski, przetwory i sosy, przyprawy, wody, soki i napoje, makarony, kasze i produkty sypkie oraz wiele innych kategorii asortymentowych. Posiadamy duże zaplecze magazynowe i dobrze zorganizowaną logistykę – od zamówienia po dostawę.
cooperation

Współpraca

Nasza oferta skierowana jest do sklepów spożywczych – zarówno należących do sieci handlowych, jak i niezależnych detalistów. Obecnie współpracujemy ze wszystkimi sieciami detalicznymi w regionie. Obsługujemy także gastronomię, stacje benzynowe oraz placówki oświatowe.